Курси фотографів в Києві

Курси фотографів в Києві

Подарункові сертифікати на фотокурси

Самі хвилюючі, приємні і важливі моменти в житті завжди хочеться пережити і відчути знову. Може час назад і не повернути, але зупинити його на секунду можна. Яким чином? Дуже просто - записавшись на курси фотографії в Києві. Це відмінна можливість навчитися робити професійні знімки, які збережуть відбитки ваших кращих миттєвостей. Такі фото можна з гордістю показувати друзям і навіть викладати в соцмережі, що сьогодні особливо актуально для молоді. Якщо ви купили фотоапарат для особистого користування або хочете піднести такий подарунок, кращим доповненням до будь-якої цифрової камери будуть уроки навчання фотографії. У нашому каталозі ви можете замовити індивідуальні подарункові сертифікати на фотокурси в Києві. Викладати будуть досвідчені фахівці студії Фотомайстер.

Майстер-клас по обробці фотографії

Подарункові сертифікати на майстер-клас по обробці фотографії. Цветокоррекция, ретуш, робота в графічному редакторі. Навчися відчувати фото, додавай ефекти, експериментуй.

Майстер-клас фотографії

Хороші ціни на майстер-клас фотографії в Києві. Базовий урок для всіх цінителів професійних знімків. Навчися працювати з камерою, практикуй, стань справжнім фотографом.

Індивідуальний курс фотографії "Лови момент"

Подарункові сертифікати на індивідуальний курс фотографії "Лови момент" - 7 захоплюючих занять з професійним фотографом. Тільки ви і ваші камери. Фотографуйте і насолоджуйтеся процесом.Як подружитися з камерою?

Сучасні фотоапарати являють собою дуже серйозні пристрої, про можливості яких більшість навіть не підозрює. Як правило, 50% користувачів цифрових камер не будуть читати інструкцію до них. Час занадто цінний, тим більше, аркушу паперу не поставиш питання, якщо щось незрозуміло. А 70% людей взагалі видалять невдалий знімок, не розбираючись в причинах провалу. Але, адже камеру можна задіяти по максимуму. Після відвідування уроків фото, все стане на свої місця. Теоретичні і практичні заняття проводяться в простій і доступній формі, тому новачки можуть не хвилюватися. Також власника сертифіката чекає багато корисної інформації, практичні поради та Лайфхак від досвідчених фотографів, творча атмосфера і час, який буде проведено приємно.

Основні види занять

Тренінги проводяться як для початківців, так і для досвідчених фотографів. Потрібно лише вибрати відповідний курс:

• Майстер клас по обробці фотографій. Якщо ви обожнюєте робити фото, будь то Селфі або портретні знімки, то напевно стикалися з проблемою, їх обробки. У ситуаціях, коли звертатися до фахівця затратно, можливо варто самому опанувати тонкощі ретуші. Після декількох недорогих занять в фотошколі, редактор Photoshop стане на 100% вашою програмою. Ви навчитеся розкривати потенціал зроблених знімків, освоїте корекцію, знайдете навички творчої обробки і стилізації фотографій.

• Майстер клас по фотографії - це курс, який допоможе знайти спільну мову з сучасною цифровою камерою. Ви дізнаєтеся як працює фотоапарат, для чого використовуються ті чи інші опції, зможете знаходити потрібні ракурси і кадри. Погодьтеся, набагато приємніше знімати камерою, розуміючи, що і для чого ти робиш.

• Фотокурси для початківців - можливість є, якщо не сказати дешево, повністю освоїти камеру, управляти всіма фотографічними елементами, а також здобути навички з обробки відзнятого матеріалу. Незважаючи на низькі ціни, програма включає цілих 14 занять, де фахівці передадуть вам свої знання, досвід і вміння.

• Індивідуальні курси фотографії лови момент - це 7 занять з професійним фотографом. Тільки ви і ваші камери. Хочете навчитися знімати в різних умовах, освоїти студійну зйомку, експериментувати з різкістю, працювати з різними аксесуарами? Якщо так, то варто поквапитися і придбати сертифікат від школи фотографії прямо зараз.

Donum - найкращі подарунки по всій країні

Цей розділ створено спеціально для тих, хто втомився дарувати своїм близьким банальні подарунки. Так, статуеткою, годиником або сковорідкою нікого не здивуєш. Останнім часом в Україні дуже популярні подарунки вражень, або так звані, сертифікати на враження. Це креативно, оригінально і дуже сучасно. Сьогодні у кожного є хобі і захоплення, так чому б не подарувати людині те, що йому дійсно подобається. Якщо у вашому оточенні хтось цікавиться фотографією, значить курси фотографа в Києві - це той подарунок, який дійсно варто піднести імениннику. Незабутні враження ми гарантуємо, як і те, що ваша неординарність і творчий підхід обов'язково будуть оцінені. Інтернет-магазин Donum - найкращі емоції в подарунок для будь-якого свята!