Donum
Інтернет-магазин

Тепер вам не потрібно придумувати, як привітати і чим порадувати близьких. Ми створили цей сайт спеціально для того, щоб у людей з'явилася можливість дарувати цікаві, яскраві і найбільш пам'ятні подарунки. З їх допомогою ви зможете проявити турботу, висловити почуття, виконати бажання і влаштувати для іменинника фантастичне свято.

Генератор подарунків

Наші досягнення

На нашому рахунку 3 роки успішної роботи в Києві та по всій Україні, і більше 20 000 обслужених клієнтів

800

майтер-класів, які додади вам багато цікавих знань

1200

польотів, що дозволили вам подолати свої страхи

500

романтичних побачень, де ви висловлювали свої почуття

55

пропозицій руки і серця, де будувалися нові сім'ї

560

сеансів масажу, які принесли вам релакс, енергію і відновлення

450

чудово організованих дитячих та дорослих днів народжень

440

сертифікатів на водні розваги, які дають позитивні емоції

420

подарунків для гурманів, які насолоджувалися кулінарними шедеврами кращих закладів столиці

4500+

І ще понад 4500 інших пам'ятних розваг

130

інтригуючих і захоплюючих квестів, де ви змогли проявити свою ерудицію

Переможець української народної премії 2020

Ваш особистий гід в світі незабутніх подарунків і емоцій

Майстер-класи, драйв, релакс, романтика - ми доклали максимум зусиль, щоб вразити буквально кожного з вас. Нам подобається радувати, дивувати, надихати, і дарувати ті позитивні емоції, яких, на жаль, не вистачає в ритмі сучасного життя. Також відзначимо, що і ціни наші доступні, дозволяючи кожен раз відкривати для себе нові горизонти.

Ми прагнемо до того, щоб свята наших клієнтів були цікавими, насиченими, радісними і хвилюючими, а приємних вражень ставало все більше і більше. І для досягнення цієї мети наша команда не припиняє працювати над поліпшенням якості і розширенням свого асортименту.

За три роки існування ми переконалися, що рішення реалізувати цей проект було вірним і виправданим. І підтвердженням цьому служить більше 10 тис. успішно обслужених і задоволених клієнтів.

Якщо ви бажаєте зустрітися з нами особисто, будемо раді надати розгорнуту консультацію і пригостити вас чашкою відмінної кави в офісі нашої компанії. Знаходимося ми за адресою вул. Хрещатик, 44 (м. Театральна). Зв'язатися з нами також можна за телефоном, вказаним в розділі контакти або в месенджерах Viber. Telegram, WhatsApp

Оскільки подарункові сертифікати - відносно новий формат презенту для України, ми створили свій канал на YouTube, де можна подивитися, як все відбувається насправді. Політ на вертольоті, стрибок з парашутом, прогулянка на яхті - ці та інші цікаві відео були надані нашими партнерами. Ви і самі можете в цьому переконатися, після перегляду роликів.

Про нас пишуть такі ЗМІ

Ми цінуємо співпрацю з нашими партнерами і вони відповідають нам взаємністю.

Компанії-партнери

Ми цінуємо співпрацю з нашими партнерами і вони відповідають нам взаємністю.

парашутний клуб

Польоти на паратрайку

Стрибки з моста

Повітряний тренажер

Екскурсії в Чорнобиль

Прогулянки на яхті

Прогулянка на конях

Майстер-класи водіння

Фотосесії

Відгуки партнерів

Работаем с Donum практически с открытия. Очень ответственная фирма, благодаря которой число наших клиентов существенно увеличилось. Никаких задержек или недопонимания. Все соглашения выполняются вовремя. Желаю развития и новых успехов!
Борис

Менеджер по польотах Gogolev Aero

Donum – один из лучших партнеров, с которыми мне приходилось работать. Видно, что ребятам важны потребности клиента, а не количество проданных сертификатов. Организация и коммуникация на высоком уровне.
Віктор

Менеджер по зв'язках GO2CHERNOBYL

Лично я высоко ценю приобретенные деловые контакты с магазином подарков Донум. И на собственном опыте знаю, как важно, чтобы в торговых процессах были задействованы компетентные сотрудники. Поздравляю, вам удалось грамотно подобрать персонал, с которым приятно общаться не только в качестве партнера, но и со стороны клиента.
Андрій Бондарь

Директор S-drive

Уже несколько лет продолжается плодотворное сотрудничество наших компаний! Мы всегда видим доброжелательность, оперативность, взаимопонимание в общении и желание идти навстречу. Надеемся на успешное продолжение!
Ольга Мазур

Менеджер по роботі з клієнтами MartPhoto

Відгуки з фото та відео

Андрій Кузьменко
02 тра 2022

Вітаю. Сходили на майстер-клас. Все було дуже цікаво - інструктор виявився дуже балакучим і таким по-хорошому прискіпливим. Пояснив багато нюансів про різні види зброї і набоїв. В цілому думаю, що такі майстер-класи в наш час - це просто must have!

02 тра 2022
Павел Кудояр
Павел Кудояр
22 лют 2022

В этот раз решил попробовать себя в роли второго пилота самолета Piper PA-28 Cherokee. Карета Dmitry Popov доставила нас к аэродрому “Гоголев” Aerodrom Gogolev, который находится в 35-и км от Киева, а оптика Alvina Okhotnikova предоставила возможность сохранить моменты впечатления и поделиться с вами. И так, по прибытию я набрал пилота: “- Здравствуйте! Мы подъехали, стоим на парковке.” “- Поднимайтесь по лестнице на 2-ой этаж, внизу собаки, но вы не бойтесь их - они добрые!” Так и было, собаки приветливо встречали нас авиационным лаем. Заполнив бумаги и познакомившись с персоналом аэродрома, мы растворились в атмосфере зала, наполненного предвкушением полёта. По команде пилота Александра, поместив за пазуху спокойный энтузиазм, мы высыпались из здания к рулежной дорожке. Затем мы по очереди вскарабкались по правой части крыла в “железную птичку” и нарядились в авиагарнитуры для голосовой радиосвязи. Выполнив предполетную проверку и сказав стандартную фразу “От винта!”, пилот повысил наш общий уровень адреналина. Мы оторвались от взлетной полосы и плавно, но уверенно набрали 300-400 метров высоты. “Основным блюдом” был маршрут вокруг села. Я смог поуправлять самолетом, меняя направление и высоту полета. Самолет послушно менял своё положение в пространстве, реагируя на повороты штурвала. Сделав круг, мы убавили высоту и резво пролетели в 10-и метрах над уровнем полосы. В пути на прежний эшелон нам преподнесли комплимент от шеф-пилота. С помощью резкого набора высоты, последующего сбрасывания оборотов двигателя и щепотки магии наши грешные организмы так и норовило оторвать от кресел и мы на пару секунд ощутили состояние невесомости. Потом мы накренялись то влево, то вправо, что вызывало неуёмный восторг и приводило в тонус вестибулярный аппарат. На “десерт” была мягкая посадка, завершающая наш 20-минутный полёт. Потом мы снова расположились в зале здания аэродрома, дабы выпить чаю и перекусить яйцом в лаваше. Возле нашего стола повадилась ошиваться пожилая авиационная собака Берта, во взгляде которой читались молитвы поделиться с ней лакомством. Мы не решились дать ей лаваш на пробу, к тому же местные в зале попросили нас её не кормить, потому что “она и так как бочка”. Затем собака подбежала к уже знакомому мужчине и он угостил её колбасой, как тут Alvina Okhotnikova поинтересовалась: “- А что, ей лаваш нельзя, а колбасу можно?”, на что последовал ответ: “ну конечно, как можно жить без колбасы?” По итогу опыт полёта на легком самолете и возможность им управлять оставили приятные впечатления. А вот авиагарнитура оставила у меня на голове ирокез в виде гребня волны цунами. Приходите в небо, друзья, оно того стоит! Спасибо Диме, Альвине, пилоту Александру и магазину подарочных сертификатов Donum, которые помогли осуществить одну маленькую мечту. «Однажды вкусив полёт, ты всегда будешь ходить по земле с глазами, обращёнными к небу, – ибо ты уже был там и тебя неудержимо тянет туда вернуться» – Леонардо да Винчи

22 лют 2022
Влада Осипова
20 лют 2022

Прекрасный полет. Спасибо большое за организацию 💗

20 лют 2022
Алина
16 лют 2022

Все очень понравилось))) спасибо

16 лют 2022
Vlada Южный фото
15 лют 2022

Все понравилосцйвйуацацпцпкцпукп

15 лют 2022
Дарья
15 лют 2022

Спасибо. Все было очень круто

15 лют 2022
Анастасия
14 лют 2022

Великолепный полет над Киевом и Межгорьем, рекомендую этот полет и компанию Донум

14 лют 2022
Катерина
14 лют 2022

Чудовий політ і незабутні емоції

14 лют 2022