Польоти на флайборд в Києві

Польоти на флайборд в Києві

Польоти на флайборді в Києві - або як літати над водою

Флайбордінг - відносно вид повітряно-екстремального спорту. В Україні він поки доступний тільки на розважальному рівні, і надають таку послугу далеко не всі вейк-клуби. Хочете літати над водою як Супермен, ловлячи кайф від кожного руху? Флай вам точно сподобається! Свою назву спорт отримає від дошки, з водометними черевиками, яка називається флайборд. За допомогою шланга вона з'єднується з гідроциклом, і через нього ж до дошки подається струмінь води. Їх потужність контролює інструктор, щоб райдеру було зручно підніматися на водному стовпі.

Політ на флайборді 10 хвилин

Політ на флайборді 10 хвилин
 • 10
 • 20
 • 30
 • 60
хвилин
Подарункові сертифікати на політ на флайборді 10 хвилин. Ідеальний мікс активного спорту і екстремального відпочинку. Киньте виклик стихії, станьте переможцем неймовірного змагання.

Політ на флайборді 20 хвилин

Політ на флайборді 20 хвилин
 • 10
 • 20
 • 30
 • 60
хвилин
Замовити 20 хвилинний політ на флайборді в Києві. Вражаючий атракціон для цінителів екстремального відпочинку. Балансуйте, піднімайтеся над водою, підпорядкуєте собі підступну літаючу платформу.

Тест-драйв флайборду для двох 20 хвилин

Подарункові сертифікати на тест-драйв на флайборді для двох по 10 хвилин. Ідеальний мікс активного спорту і екстремального відпочинку. Киньте виклик стихії, станьте переможцем неймовірного змагання.

Політ на флайборді 30 хвилин

Політ на флайборді 30 хвилин
 • 10
 • 20
 • 30
 • 60
хвилин
Низькі ціни на політ на флайборді тривалістю 30 хвилин. Польоти над водою, пірнання, виконання різних трюків. Ви готові пройти це випробування? Тоді вирішуйте, замовляйте сертифікат.

Тест-драйв флайборду для двох 40 хвилин

Тест-драйв флайборду для двох по 20 хвилин в Києві - це незабутніх хвилин на реактивній платформі. Атракціон для тих, хто безстрашний і готовий вступити в сутичку зі стихією. Відчуйте приплив адреналіну і нереально гострі відчуття.

Політ на флайборді 60 хвилин

Політ на флайборді 60 хвилин
 • 10
 • 20
 • 30
 • 60
хвилин
Політ на флайборді в Києві - 60 незабутніх хвилин на реактивній платформі. Атракціон для тих, хто безстрашний і готовий вступити в сутичку зі стихією. Відчуйте приплив адреналіну і нереально гострі відчуття.В Європі цей вид спорту вже не рідкість, там навіть проводяться змагання та чемпіонати. Спробуйте флай в Києві, і хто знає, може це стане початком нового хобі або навіть професії! А ще, польоти на флайборд в Києві - відмінний подарунок для людини, яка любить креативне проведення часу. Подарунковий магазин "Donum Present" пропонує недорого замовити сертифікат на флайборд, порадувати друга не чимось матеріальним, а яскравими емоціями, які надовго залишаться в пам'яті!

Переваги польотів на флайборд

Флай в Києві - один з найдоступніших способів польоту. І не тільки тому, що це відносно дешево. Від вас не потрібно хорошої фізичної підготовки, якихось особливих заходів безпеки, що важливо в пілотуванні літака, стрибках з парашутом і подібних розвагах. Навіть якщо флайборд в Києві вас захопить і ви захочете ним займатися на постійній основі, ціни на цю розвагу набагато доступніше, ніж на інші екстремальні пропозиції. Ще його можна порівняти з вейкбордингом, але це скоріше стрибки, ніж справжній політ, відчуття дещо інші. Втім, в нашому інтернет-магазині можна купити сертифікат і на flyboard в Києві, і на інші водні види дозвілля.

Як проходить політ

Хоча флайбордінг і водний вид спорту, від райдера навіть не потрібно вміння плавати! Перед заїздом, на вас в будь-якому випадку надінуть рятувальний жилет, а значить ваша безпека на воді гарантована. Також ви будете одягнені в гідрокостюм, спеціальний захисний шолом, туго зашнуровані черевики. Перед кожним польотом в обов'язковому порядку проводиться короткий інструктаж, в ході якого можна ближче познайомитися з принципом дії флайборду, особливостями поводження з дошкою. Буде простіше, якщо вже є досвід серфінгу, катань на скейті або сноуборді. Керуючи водним струменем, ви зможете пірнати в глибину, злітати з неї на поверхню або плавно підніматися, балансуючи на стовпі з води. Відчуття неповторні! Процес польоту подарує масу позитивних емоцій. Замовляйте сертифікат в "Donum Present" і ви отримаєте новий незабутній досвід!