Катання на гідрофойлі в Києві

Катання на гідрофойлі в Києві

Гідрофойл - нова розвага для екстремалів

Гідрофойл, або електрофойл - останній винахід для справжніх поціновувачів водного екстриму. Уявіть собі можливість летіти над водою на спеціальній дошці для серфінгу? Думаєте не реально? Зовсім навпаки. Польоти на гідрофойл дошці - це те, що зобов'язаний спробувати буквально кожен любитель адреналіну. Так, так, ви не помилилися, саме польоти. За допомогою підводного крила, дошка піднімається в повітря, дозволяючи райдеру летіти над водою. Агентство вражень Donum відстежує останні новинки в водному екстримі, дозволяючи своїм клієнтам отримувати максимум емоцій і максимум вражень. А ви готові зловити попутний вітер?

Катання на електрофойлі 60-хвилин

Катання на електрофойлі 60-хвилин
  • 1
  • 2
учасників
Подарунковий сертифікат на катання на електрофойлі це ідеальне поєднання активного спорту і максимального задоволення від польоту над водою. Спробуйте щось нове і отримаєте новий досвід від цього екстремального враження.

Катання на електрофойлі 120-хвилин

Катання на електрофойлі 120-хвилин
  • 1
  • 2
учасників
Відчуй себе володарем водної стихії вибравши тест-драйв електрофойлу, абсолютно нової екстремальної розваги. Пристрій яким керуєш тільки ти додасть неймовірної впевненості, а також розкриє потенціал справжнього серфінгіста.

Катання на електрофойлі 60-хвилин для двох

Катання на електрофойлі 60-хвилин для двох
  • 1
  • 2
учасників
Якщо шукаєте чим зайнятися в теплий літній день з другою половинкою або з другом, то вам обов'язково потрібно спробувати новинку цього сезону - катання на електрофойлі. Відчуйте цей адреналін і отримаєте незабутні емоції від польоту над водою.

Катання на електрофойлі 120-хвилин для двох

Катання на електрофойлі 120-хвилин для двох
  • 1
  • 2
учасників
Тест-драйв електрофойла для двох - це справжня пригода на воді без шуму і хвиль. Відчуття від польоту надовго залишиться в пам'яті, також ваші друзі можуть провести відеозйомку. Швидкість, трюки і маневри - відчуй справжній драйв і екстрим.Фойлінг - не нова концепція, про неї відомо більше 100 років. Підводні лижі / крила пробували встановлювати на катери і яхти. Але вражаючих результатів вдалося досягти саме в гідрофойл-віндсерфінгу. Щогла з підводним крилом перетворила дошку для серфінгу в абсолютно новий апарат для розваг.

Переваги катання на електро-гідрофойлі

Головна фішка електрофойл-спорту в тому, що коли підіймаєшся над водою, никає опір дошки. Конструкція дозволяє кататися навіть в слабкий вітер, не створює вібрацій від хвиль або неприємного шуму. Ви просто ріжете воду, як ножем. Як розвивається швидкість на Фойлі? За допомогою кайту, вітрила, мотору або катеру. Найбільшу популярність у райдерів отримують:

  • гідрофойл з мотором,
  • гідрофойл за катером

Гідрофойл з електромотором управляється герметичним пультом, який передає сигнали на пристрій через Bluetooth. Це дозволяє серферу кататися на різних швидкостях, а також робити різні трюки і маневри. Що стосується фойл-серфінгу за катером, то для нього потрібна невелика хвиля або швидкість човна. Для цього не обов'язково їхати на море, можна попрактикуватися на річці. Вже при 10-14 км / год, ви зможете піднятися над водою і підкорювати стихію.

Як проходить катання на гідрофойлі?

Якщо розглядати електрофойл, то для польотів на ньому потрібна глибина не менше 1 - 1,5 метра, це можна порівняти з розміром його крила. Катання на гідроапараті абсолютно безпечне і не вимагає важкої підготовки. Невеликий інструктаж і базові принципи управління допоможуть вам швидко освоїти гідрофойл без кайту. Вам нададуть шолом, гідрокостюм, рятувальний жилет і безпосередньо апарат для катання.

При розгоні дошки з вітрилом навантаження йде саме на щоглу з крилом, вона підіймається, створюючи ефект «ширяння». Головне тут навчиться балансувати і не перекидати вагу на задню ногу. Трохи старань і вся свобода серфінгу виявиться під вашими ногами, і що вражає, так це катання над водою з захоплюючим почуттям польоту.

Новачкам рекомендується починати польоти на обладнанні з короткою щоглою, продовжити на середній, а потім освоювати великі гідрофойли. Діючи таким чином, ви навчитеся кататися швидко, комфортно і легко.

Отримати неймовірні відчуття, і попрактикуватися в новому виді спорту вже можливо в водоймах Києва. Замовляйте наші сертифікати, порадуйте сміливців крутим і азартним подарунком.