Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи

Хочете піднести незвичайний подарунок комусь із своїх друзів, близьких або коханій людині? Вам пощастило, якщо це творча особистість, тому що порадувати таку людину можна не тільки солодощами або банальними речами. Часом, набагато важливіше проявити увагу до інтересів іншого. Наприклад, купити подарунковий сертифікат на творчі майстер-класи. А можливо, зробити такий сюрприз собі особисто і відправитися за новими корисними знаннями!

Майстер-клас гри на барабанах

Подарункові сертифікати на майстер-клас гри на барабанах. Індивідуальний тренінг з професійним барабанщиком. Дотримуйтесь ритму серця, надихайте оточуючих своєю віртуозною грою.

Майстер-клас гри на гітарі

Доступні ціни на майстер-клас гри на гітарі. Заняття з відомим викладачем. Акустична, єлектро або бас-гітара. Вибирайте напрям, знайдіть нове, цікаве хобі.

Майстер-клас гри на фортепіано

Майстер-клас гри на фортепіано за низькою вартістю. Спеціально для тих, хто має схильність до чарівної музики. Знайдіть корисні навички, почніть дивувати і захоплювати однією лише мелодією.

Урок вокалу

Купити подарунковий сертифікат на урок вокалу. Академічний, естрадний рок або джаз - вокал. А який подобається вам? Приходьте на заняття, навчитесь працювати з диханням і співайте в улюбленому стилі.

Урок ораторської майстерності

Урок ораторської майстерності в Києві. Слова здатні знищити світ. Відвідайте тренінг. Дізнайтеся, як доносити свої думки, використовуючи дикцію, жестикуляцію і правильну постановку мови.

Майстер-клас гри на африканських барабанах

Майстер-клас гри на африканських барабанах
 • 1
 • 2
учасників
Подарунковий сертифікат на майстер-клас гри на африканських барабанах дозволить за 60 хвилин навчитися грати на найпопулярнішому інструменті Західної Африки - джембе. Заняття проводить наставник з 10-річним досвідом.

Урок майстер-клас гончарства

Урок майстер-клас гончарства
 • 1
 • 2
учасників
Подарункові сертифікати на майстер-клас гончарства. Можливість освоїти популярні техніки гончарного мистецтва і зробити щось прекрасне. Розслабляйтеся душею і тілом, створюйте шедеври з глини.

Майстер-клас миловаріння

Якщо ви цінуєте натуральну косметику, прагнете зберегти своє здоров'я і молодість вам обов'язково потрібно відвідати такий майстер клас, як виготовлення мила власними руками. Такий подарунок не тільки буде тішити око, а й принесе користь для здоров'я.

Майстер-клас скульптури

Майстер-клас скульптури
 • 1
 • 2
учасників
Майстер-клас скульптури за вигідною ціною. Тригодинне заняття для розвитку творчих здібностей скульптора. Отримайте цінні знання, робіть перші кроки в мистецтві в арт-студії «Творча Кухня».

Майстер-клас гри на африканських барабанах для двох

Майстер-клас гри на африканських барабанах для двох
 • 1
 • 2
учасників
Замовити подарунковий сертифікат на майстер-клас гри на африканських барабанах для двох. Заняття проводить наставник з 10-річним досвідом, який покаже правильну постановку рук для гри, пояснить техніку виконання високих ударів, низьких ударів і слеп.

Майстер-клас з декоративно-художнього розпису по кераміці

Майстер-клас з декоративно-художнього розпису по кераміці
 • 1
 • 2
учасників
Замовити подарунковий сертифікат на майстер-клас з декоративно-художнього розпису по кераміці. Практика створення виробів з глини та нанесення малюнків. Дізнайтеся значення популярних технік розпису.

Урок майстер-клас гончарства для двох

Урок майстер-клас гончарства для двох
 • 1
 • 2
учасників
Майстер-клас гончарства для двох. Теорія і практика створення виробів з глини від досвідченого майстра. Подаруйте незабутні враження, творіть прекрасне разом з коханою людиною.Подарунки вражень - це весело і цікаво

Вишивка, малювання, ліплення, виготовлення виробів, музика, фотографія - захоплюючі заняття, які люблять дорослі і діти. Це здорово, але ціна творчих подарунків іноді лякає потенційних покупців в Україні. Компанія Donum враховує це, і пропонує тільки найкращі та недорогі майстер класи в Києві для великих і маленьких клієнтів. Головне - не заблукати в усьому цьому розмаїтті, і підібрати найцікавіший варіант. Плюсів від враження буде безліч:

 За час уроку ви освоїте щось незвичайне і цікаве. Це підніме вашу самооцінку і настрій;

 Деякі сертифікати на творчі майстер-класи коштують зовсім дешево;

 Можливо, ви відкриєте в собі нові таланти і вирішите розвинути таке хобі;

 Процес творчості умиротворяє і розслабляє, дає змогу отримати яскраві емоції в подарунок.

Замовити майстер-клас дешево

Не знаєте, чим зайнятися на вихідних? Порадуйте себе і оточуючих незвичайним проведенням часу - купіть подарунковий сертифікат на творчі майстер-класи в Києві. Це відмінний спосіб цікаво і корисно провести час. Здивуйте гостей, піднісши імениннику особистий, унікальний подарунок. Або ж запросіть його провести майстер-клас разом, гарантуємо, цей час ви точно не забудете, отримавши багато приємних і барвистих вражень. У нашому інтернет-магазині ви знайдете самі ексклюзивні і приголомшливі заняття. Не втрачайте часу - замовити творчі майстер-класи в Києві можна прямо тут на сайті! Наші менеджери допоможуть вам вибрати кращу програму.