Правила використання подарунка

Термін дії

Подарунковий сертифікат слід використати до дати, зазначеної на упаковці.

Опис Вражень

Вся інформація про Враження, представлена ​​на веб-сайті та в інших матеріалах, є актуальною на момент свого оголошення і з часом може бути змінена без додаткового попередження. Фото і відеоматеріали, представлені на веб-сайті та в інформаційних матеріалах, є ілюстраціями і можуть відрізнятися від реальних умов і місць отримання Вражень.

Подарунковий сертифікат і умови його використання

Подарунковий сертифікат з унікальним кодом підтверджує право на використання Враження в рамках цінової категорії сертифіката. Отримання Враження здійснюється тільки при передачі подарункового сертифіката відповідальній особі партнера. У разі втрати подарункового сертифіката можливість отримання Враження не гарантовано.

Бронювання Вражень

Після активації подарункового сертифікату ним можна скористуватись на протязі 30-днів не враховуючи переноси для вражень які залежать від погодних умов. Отримати враження можна не раніше, ніж через п'ять днів після активації. Змінити або перенести Дату та Час Враження можливо не пізніше, ніж за три дні до зарезервованої дати, і не більше двох разів.

Отримання Враження

Всі враження можуть бути надані при дотриманні об'єктивних умов: відповідність необхідним параметрам (зріст, вага, вік і т.д.), графік роботи, сезонність, погодні умови, форс-мажор. У разі неможливості надання обраного Враження, воно замінюється іншим, аналогічним за вартістю. Для отримання деяких вражень необхідно мати при собі паспорт або інші документи, а також додаткову екіпіровку. Ми не несемо відповідальності за відмову партнера надати Враження або за скорочення тривалості Враження в разі запізнення Одержувача Враження. Одержувач враження і запрошені ним особи несуть відповідальність за втрату і псування наданого їм на час проведення Враження спорядження та інших засобів.

Не встиг використати сезонне враження

Ви зможе замінити послугу в рамках цінової політики свого сертифіката, він не обмежений тільки тим варіантом, який вам подарували. А якщо бажана послуга буде дешевше можете - розділити сертифікат на два враження, якщо дорожче - доплатити різницю.

Непередбачені ситуації

У разі виникнення проблем під час отримання Враження, необхідно проінформувати про це оператора call-центру. Буде зроблено все можливе, щоб усунути проблему. Якщо проблему неможливо вирішити на місці, слід викласти суть претензії в письмовому вигляді і зареєструвати її у партнера. А також проінформувати оператора call-центру в усній або письмовій формі про претензії. Рішення по суті питання буде прийнято протягом трьох днів з моменту звернення.

Повернення подарункового сертифікату

Повернення грошових коштів здійснюється тільки покупцеві подарунка протягом 14 днів з дати покупки при наявності чека. Якщо ви купували подарунок в нашому офісі або з доставкою, необхідно приїхати в наш офіс з документом що посвідчує особу, написати заяву і ми повернемо кошти.

Повернення електронного сертифікату

На жаль повернення грошових коштів за електронний сертифікат не передбачено. Якщо вам не підійшло враження, ви зможе замінити послугу в рамках цінової політики свого сертифіката, він не обмежений тільки тим варіантом, який вам подарували. А якщо бажана послуга буде дешевше - розділить сертифікат на два враження, якщо дорожче - доплатити різницю.

Втрата або пошкодження подарункового сертифікату

Якщо подарунковий сертифікат, термін дії якого не сплив, загубився або пошкодився, Ви можете відновити право на отримання Пригод і Вражень, звернувшись в компанію Donum пред’явивши Чек на покупку. У такому випадку видається дублікат і Ви сплачуєте вартість заміни сертифікату.