Подарункові сертифікати на стрільбу в Києві

Подарункові сертифікати на стрільбу в Києві

Подарункові сертифікати на стрільбу - кому підійдуть?

Стрільба в тирі - це насичена розвага, буквально створена для любителів гострих відчуттів. Саме таке заняття може стати відмінним подарунком, який підкреслить мужність, силу і стійкий характер вашого обранця. Якщо чоловік втомився від банальних подарунків, подаруйте йому сертифікат на стрільбу. Нехай відчує себе героєм справжньої перестрілки з фільму. Навіть якщо іменинник ніколи не тримав в руках пістолет, він охоче знайде контроль над міццю, що прихована в стрілецькій зброї. Прилив адреналіну, заряд бадьорості та гарний настрій на весь день гарантовано.

Майстер-клас по стрільбі з лука

Майстер-клас по стрільбі з лука
 • 1
 • 2
учасників
Майстер-клас зі стрільби з лука за доступною вартості. Своєрідний урок влучності, концентрації і зібраності. Урізноманітніть своє дозвілля або зробіть креативний подарунок близькій людині.

Майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета

Майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета
 • 1
 • 2
учасників
Майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета в Києві. Захоплюючий урок з поводження зі зброєю. Поміняйте обстановку, зніміть напругу, не залиште мішені жодного шансу.

Майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки

Майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки
 • 1
 • 2
учасників
Подарункові сертифікати на майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки. Пройдіть тренування з справжнім профі, дізнайтеся всі секрети влучної і впевненої поразки мішеней.

Майстер-клас по стрільбі з лука для двох

Майстер-клас по стрільбі з лука для двох
 • 1
 • 2
учасників
Подарунковий сертифікат на один з найцікавіших видів стрільби. Майстер клас стрільби з лука вразить кожного потужністю і точністю кожного пострілу, також дозволить привезти ваші думки в порядок!

Майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета для двох

Майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета для двох
 • 1
 • 2
учасників
Подарунковий сертифікат на майстер-клас стрільби з пневматичного пістолета додасть ще більше впевненості і допоможе позбутися накопиченої люті. Коли ти потрапляєш вперше в центр мішені від ейфорії і радості кожен буде стрибати від радості.

Майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки для двох

Майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки для двох
 • 1
 • 2
учасників
Сертифікат на майстер-клас стрільби з штурмової пневматичної гвинтівки дозволить пройти професійний інструктаж і навчитися як правильно і безпечно користуватися зброєю. Також дозволить випустити пар і відпочити від важких буднів!

Вечір в стрілецькому тирі для двох

Сертифікат на вечір в стрілецькому тирі для двох. 10 - пострілів для кожного з карабіна Ruger або Savage MARK II. Навчіться стріляти влучно, проведіть дозвілля з користю.

Стрілецький тир для новачка

Подаруй сертифікат на «Стрілецький тир для новачка», завдяки такому подарунку будь-який новачок під чітким керівництвом інструктора зможе постріляти з карабіна з оптичним прицілом. А досвідчений стрілок дізнатися для себе щось новеньке.

Майстер-клас стрільби з пістолета

Замовити подарунковий сертифікат на майстер-клас зі стрільби з пістолета. Навчання правильному поводженню зі зброєю. Відвідайте заняття, після якого ви станете влучним і впевненим в собі стрільцем.

Подарувати сертифікат на стрілянину з карабіну

Порадуй коханого таким враженням як сертифікат на «Стрільбу з карабіна». Такий подарунок дозволить йому випустити пар і відволіктися від усіх проблем, акож він зможе дізнатися і відкрити для себе щось нове.

Подарувати сертифікат на стрільбу "Мафія Прокидається"

Пройди професійний інструктаж від профі і постріляйте в своє задоволення по двох мішенях з пістолета Форд і карабіна Kriss Vector. Ви зможете повністю зануритися в світ тиру і забути про всі проблеми.

Майстер-клас стрільби з автомату

Хороші ціни на майстер-клас з стрільби з автомата. Навчання вправам і техніці поразки мішеней. Стрільба з високою точністю. Приділіть час улюбленому хобі, отримуйте задоволення від процесуХочете яскраво провести час, бажаєте зняти стрес і повеселитися, вибирайте подарункові сертифікати на стрільбу з різних видів зброї. Агентство вражень "Donum Present" знає кращі місця для стрільбищ в Україні.

Де можна постріляти в Києві?

Скористайтеся нашою пропозицією і замовляйте стрільбу з пістолета в подарунок. Вам випаде шанс постріляти з вогнепальної, пневматичної чи лазерної зброї. Для бажаючих здобути або удосконалити свої стрілецькі навички, розроблений спеціальний майстер-клас «навчання стрільбі в Києві», де є 5 видів зброї. Після вправ з інструктором, ви зможете робити постріли і вражати цілі з високою точністю.

Нагадаємо, що стрільба зі зброї в Києві може стати частиною захоплюючої командної гри. Уявіть собі день народження в такому форматі або сучасний корпоратив. У вашому розпорядженні найпопулярніші види стрілецьких ігор для компанії:

 • Лазертаг,
 • Страйкбол,
 • Пейнтбол.

Будьте готові захищати свої позиції, організувати напад на противника і здобути перемогу в бойовій сутичці. Також ми запрошуємо взяти участь в дійсно крутий грі, під назвою пейнтбол на баггі. «Бойовий транспорт», перешкоди і полігон зроблять бій захоплюючим і реалістичним.

Переваги стрільби з лука в Києві

Якщо вас приваблює стрільба у тирі в Києві, тоді обов'язково спробуйте повправлятися з лука. Це своєрідне тренування концентрації і зібраності. Сертифікат на стрільбу з лука забезпечить масу задоволення і дорослим, і дітям. Він дозволить відчути себе учасником Олімпійських ігор або середньовічним стрільцем, які б'ються в битві.

Також дуже креативним подарунком близькій людині буде сертифікат на лучний пейнтбол в тирі, або як його сьогодні прийнято називати - Арчері таг. Учасники отримають яскраві емоції, багато веселощів і спортивний дух. Гра прийшла до нас з Північної Америки. Ні, ні, не хвилюйтеся, ніхто гострими стрілами цілитися не буде. Для цього передбачені великі м'які наконечники. Командна стрільба в Києві з лука розвиває не тільки логічне, але і тактичне мислення, а разом з тим, добре тренує м'язи. Дорослі можуть постріляти з професійного лука, для дітей передбачена полегшена версія. Всього кілька хвилин інструктажу, і можна насолоджуватися захоплюючою пригодою. Наважтеся влаштувати справжні лучні бої, повірте, це буде цікаво!