Подарункові сертифікати на квести

Подарункові сертифікати на квести

Квест кімнати - нові пригоди чекають

Перебуваючи в активному вирі робочих днів, все ми бажаємо змінити обстановку. Комусь потрібно розслабитися, хтось, навпаки, прагне зануритися в авантюру. Яких би відчуттів ви не бажали, обов'язково відвідайте наші квест кімнати в Києві. Це один з вірних способів отримати яскраві емоції, відволіктися і підняти собі настрій. Пропонуємо додати чергову перемогу в свій список досягнень, або ж відкрити для себе новий спосіб розваги, якщо до цього в подібному ви не брали участь. Подарунковий сертифікат на квест гри можна замовити в нашому каталозі вражень.

Набір квест "Logikum"

Набір квест "Logikum" за привабливою вартістю. Мета - вибратися з кімнати, за 1 годину. Чи зможе ваша команда подолати цю перешкоду? Випробуйте свої сили, будьте уважні і розумні.

Набір квест "Pastka"

Набір квест "Pastka" за привабливою вартістю. Ілюзіоніст, Шосте почуття, Секрети Хогвартса - вибирайте будь-яку кімнату і вперед, розкривати найхитріші і непередбачувані головоломки.

Набір квест "Zigraymo"

Набір квест "Zigraymo" за хорошою ціною. У вас є рівно одна година, щоб вибратися з кімнати і дізнатися, що в ній сталося. Проявіть логіку, шукайте тайники, використовуйте підказки, знайдіть все, що приховано.

Квест-кімната Космічне вторгнення

Подарунковий сертифікат на квест "Космічне вторгнення" дозволить вам і вашим друзям зануритися в космічні пригоди і врятувати людство від можливої загибелі.

Квест-кімната Лара Крофт

Сертифікат на квест-кімнату "Лара Крофт" дозволить Вам позмагатися за цінний артефакт проти самої знаменитої розкрадачки гробниць Лари Крофт. Відчуйте себе героєм улюбленого фільму і відеоігри!

Реалістичні квести "Enigma Room"

Подарункові сертифікати на реалістичні квести "Enigma Room". Неймовірна пригода для любителів подумати і полоскотати свої нерви. Проявіть себе, киньте виклик цій приголомшливій грі.

Гра Форт Боярд «Скарби «Гепарда»

Метою гри є отримання максимальної кількості скарбів в скарбниці «Гепард», а для цього необхідно подолати 7 випробувань, зібрати 7 ключів і розгадати код від скарбниці.

Командна бізнес-гра «П'ять плюс»

Подарункові сертифікати на командну бізнес-гру «П'ять плюс». Ідеальне тренування для підприємців. Вишиковуйте імперії, обходьте конкурентів, домовляйтеся, заробіть найбільше монет.

Командний квест «Бомба в подарунок»

Пригодницький квест з елементами електроніки. «Дарувальник» приніс посилку, в Якій ящик з бомбою і відліком в 90 хвилин. Зворотний відлік пішов, і для учасників є два варіанти, або рятуватися, або шукати спосіб відключити бомбу.

Командный квест «S.T.A.L.K.E.R.»

«S.T.A.L.K.E.R.» створений за мотивами серій комп'ютерних ігор. Квест має елементи електроніки, і розрахований на проходження 1 - 3 командами («Свобода», «Долг», «Найманці») в будь-якому місці, як на свіжому повітрі так і в приміщенні.Що таке quest?

Це інтерактивна гра, де потрібно вирішити головоломку або кілька логічних задач, заснованих на певному сюжеті. Спочатку такі розваги були лише віртуальними, але в силу своєї популярності, їх стали влаштовувати реально в Україні і за кордоном. Як правило, на проходження завдань гравцям виділяється 60 - 90 хвилин. Брати участь може відразу кілька людей, тому краще брати з собою друзів. Наші сертифікати коштують недорого, але вони дозволяють пройти найцікавіші квести в Києві

• Ілюзіоніст, Гаррі Поттер, Шосте почуття;

• Мишоловка, Месники, Мисливці за Примарами;

• Місії в космосі;

• Бізнес-тренажери і багато інших.

Хто може брати участь?

Пережити захоплюючю пригоду буде цікаво дорослим і дітям, особливо, якщо воно буде влаштовано за мотивами улюбленого кіно або мультфільму. Кожен зал має індивідуальні декорації і сценарій розвитку подій. Саме в цьому криється їх унікальність і принадність. Карта на квесткомнату в Києві - це сучасний подарунок враження, який точно не залишить байдужим свого власника. Такий презент можна купити для другої половинки, друга, приятеля, колеги з приводу і без. Ціна сертифікату залежить від рівня складності і формату проведення квест-гри.

Відпочивайте і веселіться разом з Donum

Якщо у вашому оточенні є люди, які дивляться на світ по своєму, є активними багатогранними особистостями, надайте їм шанс випробувати свої можливості в квесті. Такий відпочинок також сподобаэться тим, хто обожнюєте розгадувати загадки і таємниці, любить спілкуватися з цікавими людьми. Незважаючи на те, що вартість абонемента відносно дешево, захоплюючі емоції в подарунок, приємно проведений час і море позитиву гарантовані кожному!