Аеро

Авіасимулятор Аеропракт А-22

Купити подарунковий сертифікат на авіасимулятор Аеропракт А-22. Повне відчуття повітряної реальності. Стати пілотом комфортного ультралайта. Використовуйте свій шанс підкорити небо.

Віртуальний політ на літаку для двох

Віртуальний політ на літаку для двох в Києві. Видовищні сутички з противником в небі, ліквідація наземних цілей, нові надскладні місії. Подолайте ворога, станьте переможцем в повітряному бою.

Політ на авіасимуляторі вертольота МІ-8

Замовити подарунковий сертифікат на авіасимулятор вертольота МІ-8 в Києві. Управління легендарною вісімкою з повною панеллю бортових приладів. Відчуйте драйв і екстрим, ставши у капітанського штурвала.

Пілотування літака Cessna 150

Подарунковий сертифікат на пілотування літака Cessna 150. П'ятнадцять хвилин повітряних пригод під керівництвом досвідченого інструктора. Зробіть неймовірний подарунок дорогій людині яка мріє отримати нові емоції.

Політ на паратрайку 10-хвилин

Політ на паратрайку 10-хвилин
  • 10
  • 20
хвилин
Подарункові сертифікати на політ на паратрайку - 10 хвилин повної свободи і кайфу. Насолоджуйтеся самими мальовничими пейзажами Києва. Забудьте про роботу, влаштуйте собі незабутній вихідний.

Політ на параплані в тандемі з інструктором

Політ на параплані в тандемі з інструктором
  • 1
  • 2
учасників
Подарункові сертифікати на політ на параплані в тандемі з інструктором - 15 хвилин кристально чистого неба, легкості хмар і свободи. Проведений в небі час - не забудеться ніколи, влаштуй собі незабутній вихідний.

Авіасимулятор Боїнг 737

Авіасимулятор Боїнг 737
  • 60
  • 120
хвилин
Замовити політ на авіасимулятор БОЇНГ 737 за низькою вартістю. Станьте біля штурвала гігантського авіалайнера. Захоплююче пілотування і відпрацювання маневрів з пасажирами на борту.

Політ на авіасимуляторі ТУ-154

Краща ціна на авіасимулятор ТУ-154 в Україні. Здійсніть політ за штурвалом гігантського авіалайнера. Відпрацювання прийомів в повітрі і на аеродромі. Замовте в подарунок собі або своїм близьким.

Політ на паратрайку на заході 10-хвилинт

Політ на паратрайку на заході - 10 хвилин в небі над Києвом. Відкрийте для себе неповторну столицю в багряних променях сонця. Сутінкова романтика для цінителів активного відпочинку і захоплюючих вражень.

Пілотування літака Аеропракт 20-хвилин

Пілотування літака Аеропракт 20-хвилин
  • 20
  • 30
  • 40
  • 60
хвилин
Подарункові сертифікати на пілотування літака Аеропракт - 20 приголомшливих хвилин за капітановим штурвалом. Замовляйте розваги для сміливих чоловіків. Подолайте страхи, підпорядкуєте собі літак.

Тест-драйв квадрокоптера

Замовити подарунковий сертифікат на тест-драйв квадрокоптера. Унікальна можливість управління справжнім дроном. Зробіть незвичайний подарунок, підпорядкуєте собі техніку нового покоління.

Пілотування літака Патріот 20-хвилин

Пілотування літака Патріот - 20 хвилин яскравих вражень за доступною ціною. Реальні тренування на висоті. Відчуйте себе пілотом, візьміться за штурвал і зробіть вчинок, від якого захоплює дух.
АЕРО