Стрибки з парашутом у Києві

 Стрибки з парашутом у Києві

Стрибки з парашутом

Хочете спробувати щось екстремальне, але при цьому безпечне? Тоді вам дійсно варто стрибнути з парашутом на одному з полігонів Києва! Даний вид розваг останнім часом стає все більш популярним. І якщо раніше це вважалося справою чоловіків, то сьогодні насолодитися порцією чистого адреналіну люблять і дівчата. Це легко пояснюється тим, які яскраві та насичені враження відчуває людина, покинувши кабіну літака. Тим, хто зуміє перемогти власні страхи, відкривається вся краса небесного простору.

Стрибок з парашутом Static Line

Стрибок з парашутом Static Line
 • 1
 • 2
учасників
Відмінні ціни на стрибки з парашутом Static Line. Висота 1000 метрів, недалеко від Києва, на Чайці. Залиште страхи позаду, вирішуйтесь на вчинок, яким будете пишатися.

Стрибок з парашутом в тандемі

Стрибок з парашутом в тандемі
 • 1
 • 2
учасників
Стрибки з парашутом у тандемі за вигідною вартістю. Парні польоти на спеціальному парашуті. Відчуйте повну свободу дій, насолодіться нереальною порцією адреналіну разом.

Стрибок з парашутом в тандемі на Чайці

Стрибок з парашутом у тандемі в Києві. Разом з інструктором підніметеся в небо на літаку, а після найцікавіше. Стрибок здійснюється з висоти 4000 метрів. Випробуйте нереальний адреналін, відірвіться по-повній.

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою GoPro

Приємні ціни на стрибки з парашутом в тандемі з відеозйомкою GoPro. Маса адреналіну і чистий кайф. Виконуйте парні польоти з інструктором, записуйте відео, діліться емоціями з друзями.

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою GoPro на Чайці

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою GoPro на Чайці це унікальна можливість сфотографуватися в польоті з прекрасним видом на Київ. Випробуй море адреналіну і отримай масу позитивних емоцій від стрибка, а відео-роликом поділися з друзями.

Стрибок з парашутом Static Line для двох

Стрибок з парашутом Static Line для двох
 • 1
 • 2
учасників
Подаруй сертифікат на стрибок з парашутом Static Line. Ви зможете разом з другом зануритися в світ екстриму і насолодитися не реальним почуттям польоту. Отримайте море емоцій разом з близькою людиною.

Стрибок з парашутом в тандемі з відеозйомкою

Стрибок з парашутом в тандемі з відеозйомкою
 • 1
 • 2
учасників
Низькі ціни на стрибки з парашутом в тандемі з відеозйомкою. Тільки чистий кайф і ніякого страху. Виконуйте парні польоти з інструктором, записуйте відео, діліться емоціями з друзями.

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою на Чайці

Подаруйте стрибок з парашутом в тандемі з відеозйомкою на Чайці. Ви побачите емоції близької людини на фоні Києва і безкрайнього неба. Такий подарунок запам'ятається надовго, все завдяки зйомці професійного парашутиста.

Стрибок з парашутом у тандемі для двох

Стрибок з парашутом у тандемі для двох
 • 1
 • 2
учасників
Подарункові сертифікати на стрибки з парашутом в тандемі для двох. Легкий старт для новачків. Пориньте в світ екстремальних пригод, відкрийте нову главу своїх досягнень.

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою для двох

Стрибок з парашутом у тандемі з відеозйомкою для двох
 • 1
 • 2
учасників
Подарункові сертифікати на стрибки з парашутом в тандемі з відеозйомкою для двох. Ви насолоджуєтеся, а професіонал стежить за безпекою. Відривайтеся на повну, отримаєте особистий відеозвіт польоту.

Курс навчання стрибків з парашутом AFF

Вигідні ціни на курс навчання стрибків з парашутом AFF. Програма прискореної підготовки у вільному падінні. Записуйтеся на курс, зробіть 8 вражаючих стрибків, станьте справжнім профі.Емоції в подарунок на стрибки

Якщо шукаєте сюрприз рішучій людині, азартному і люблячому кидати собі виклики, що ж, найкращим рішенням тут буде купити подарунковий сертифікат на стрибки з парашутом. Хай би випробував Він ці відчуття. Почуття під час вільного падіння важко описати словами. У такі моменти ви просто насолоджуєтеся життям, станом справжньої свободи. Багато з тих, хто хотів стрибнути тільки один раз, ставали постійними учасниками стрибків з парашутом в Україні. Цей вид відпочинку і справді затягує, тому що нічого подібного більше ніде не спробувати. Зробити справжній подарунок враження собі або близькій, можна вибравши один з сертифікатів на:

● Одиночний виліт - з десантним спорядженням Д5 або Static-Line з висоти 800 - 1000 метрів.

● У тандемі з інструктором - де професіонал проконтролює хід польоту, додаючи впевненості та дозволяючи насолоджуватися враженням.

● У тандемі з інструктором і відеозйомкою - в супроводі окремого оператора, який веде зйомку і виконає монтаж вашого кліпу.

Провівши уїк-енд за таким захоплюючим заняттям, ви не забудете його ніколи. Скориставшись послугою фото- і відеофіксації, можна знову пережити ці пам'ятні моменти. Уявіть як круто буде подивитися на себе з боку або похвалитися черговими досягненням на сторінці в соціальних мережах. Нехай усі побачать, наскільки ви безстрашні!

Гарантія безпеки

Забудьте про історії про нерозкриті парашути! Таке і справді можна говорити, але тільки років 30-40 назад, з дешевим спорядженням старого зразка, та й то рідко. Сучасні моделі, використовувані в Україні, повністю виключають аварійні ситуації. Також не варто боятися, що під час стрибка з парашутом в Києві ви в заціпенінні не зможете смикнути за кільце. Застосовувана сьогодні система не вимагає активних дій від людини, полотно розкриється автоматично через кілька секунд після старту. Побоювання з приводу приземлення трохи обгрунтовані. Це дійсно може бути травмоопасно, але тільки тоді, коли парашутист не дотримується техніки безпеки. Перед підняттям всі учасники проходять детальний інструктаж від кваліфікованого тренера і практикуються на невеликій висоті. Якщо робити все правильно, то приземлення буде м'яким і плавним, і нічим не загрожує.

Злови хвилю адреналіну з Donum!

Прагнення пізнати нове і незвідане наповнює життя яскравими фарбами, а пережиті враження стають предметом гордості для кожної людини. Якщо у вас виникло бажання замовити сертифікат для себе або порадувати близьких, обов'язково скористайтеся випавшим шансом. Є багато стереотипів навколо вартості стрибків з парашутом в Києві, відзначимо, що в нашому магазині ціни зовсім недорогі. Це доступно кожному. Приєднуйтесь до команди сміливців і любителів екстриму, довірте свій відпочинок справжнім професіоналам досвідченої команди Donum.