Командна бізнес-гра «П'ять плюс»

  Учасників

  4 учасника

  Тривалість

  8 годин

  Вік

  Доступно з 16 років

  Дія сертифікату

  6 місяців

  2500 грн.
  Не актуально
  УчасниківТривалість

  4 учасника8 годин2500 грн.

  4 учасника8 годин2500 грн.

  Опис враження

  Суть бізнес-філософії «П'ять Плюс» в тому, що для фінансової незалежності і особистої свободи слід мати не менше п'яти джерел доходу. Під час гри в дружній і динамічній атмосфері ви будете мати можливість пропрацювати п'ять власних бізнес-ідей, провівши кожну по п'яти класичним етапам розвитку бізнесу (Ідея, Продаж товару, Дилерство, Партнерство, Продаж бізнесу). Це не тренінг, не курси, які лекція. Це життєва модель, де вам самостійно доведеться думати, створювати, захищати, продавати, запрошувати партнерів, приймати рішення, відповідати за дії або бездіяльність. Самостійно будувати свої бізнеси. Ви з одного боку будете грати роль досвідченого підприємця, реалізуючи свої ідеї, і в той же час виступати для інших гравців ринковим експертом, який позитивними або негативними оцінками голосує за їх ідеї, товари, пропозиції. За підсумками гри визначаються переможці в двох номінаціях: «Фінансова свобода» - хто першим продасть найбільшу кількість бізнесів, і «Час -Гроші» - хто заробить найбільшу кількість монет до закінчення гри.

  Враження включає

  • Прибуття на місце
  • Постановка модератором завдань, роз'яснення умов та правил гри
  • Необхідний інструментарій для комфортного і ефективного проведення часу
  • Проведення гри в своїй компанії
  • 3 кава-брейки протягом ігрового дня

  Місце проведення

  м. Позняки, вул. Мишуги, 12

  Питання по враженню

  Чи можна збільшити кількість учасників в грі? Детальніше...Приховати
  Так можна. Оптимальна кількість гравців - не менше 3-х і не більше 6-ти осіб, інакше ігрова сесія занадто затягується. Сертифікат розрахований на групу 4 людини. За 5 і 6 учасників буде потрібна додаткова доплата.
  Чи потрібна попередня підготовка або спеціалізовані знання? Детальніше...Приховати
  Спеціального досвіду або навчання не потрібно. Перед грою модератор розповідає про правила і умови гри загальнодоступною мовою. Але гра пройде для вас найбільш ефективно, якщо ви заздалегідь продумає 5 ідей власного бізнесу.
  Кому можна зробити такий подарунок? Детальніше...Приховати
  Кому завгодно: чоловікові, жінці, колезі, керівнику, підлітку віком вибору професії. Особливо корисною гра буде для тих, хто сумнівається, чи варто розвивати власні проекти; хто хоче перевірити в незалежній аудиторії свої бізнес-ідеї; хто хоче отримати підтримку, мотивацію і корисні контакти для розвитку діючих проектів; хто хоче зрозуміти суть підприємницького мислення і секрет вивільнення особистого часу при веденні декількох ділових напрямків.

  Як це працює

  Обрати враження

  Додайте від 1 до 5 вражень в набір

  Оформити замовлення

  Оберіть спосіб оплати і доставки

  Оберіть подарунок

  Подаруйте враження в коробці або в електронному вигляді.

  Як скористатись

  Активувати сертифікат

  Виберіть одне найцікавіше враження з подарунка

  Активація враження

  Активуйте сертифікат на сайті або по телефону, на зручну дату і час

  Готово

  Отримайте яскраві враження

  3 відгуки про Командна бізнес-гра «П'ять плюс»

  • Наталья
   15 кві 2021

   Отличная играм, нам с подругами очень понравилось

   15 кві 2021
  • Лидия
   17 кві 2019

   Давно хотела пройти подобную бизнес-игру, и рада, что наша студенческая группа решила пойти на 5+. В любом случае, мы все задумываемся о будущих проектах, о бизнесе, самостоятельном или в партнерстве. Формат, когда можно сделать из меленькой идеи полноценный проект, понять принципы сотрудничества, услышать отзывы об идеях и формах взаимодействия, понять, как можно скомпоновать разные идеи и людей – очень актуален и полезен! Мне очень понравился момент, когда я смогла выкупить чужой проект и развивать его. Такой авантюризм мне присущ, и наконец-то я поняла, куда правильно его приложить. Рекомендую игру всем, кто хочет проверить свои проекты или идеи, или даже будущих партнеров; очень многое становится на свои места.

   17 кві 2019
  • Ольга
   21 січ 2019

   Если перед игрой у нас были вопросы заниматься нам проектом дальше или нет, то сегодня мы достигли того, чего мы не могли достигнуть раньше. Благодарю за игру, уже порекомендовала ее своим подругам и уверена, что они получат свой результат.

   21 січ 2019

  Схожі враження

  Фото, Курс виживання для двох
   1 відгук

   Захоплюючий курс виживання для двох не залишить нікого осторонь. Ви навчитеся: не піддаватися паніці, орієнтуватися і тримати обраний напрям, добувати якісну воду, розводити багаття, будувати сховище і подавати сигнали лиха.

   2600 грн.
   2 учасника2600 грн.
   1 учасник1300 грн.
   4 відгуки

   Лазертаг для компанії 6-людей за доступною ціною. Сучасні світлові ефекти, лазерна зброя, повний звуковий супровід. Пориньте в атмосферу захоплюючої бойової битви.

   2100 грн.
   6 учасників2100 грн.
   8 учасників2800 грн.
   2 відгуки

   Замовити пейнтбол для компанії 6-людей в Києві. Професійний майданчик, сучасне екіпірування й найкраща зброя від клубу Gepard. Запрошуйте друзів, зіграйте в таку популярну гру цього сезону.

   3200 грн.
   6 учасників3200 грн.
   8 учасників4200 грн.
   Фото, Прогулянка на аквалімузині
    4 відгуки

    Aqua Limousine - це сухопутний елемент розкоші на воді. На ньому є все що потрібно для гарного відпочинку та особливого свята. Такий подарунок завжди буде корисним і людина зможемо розділити його зі своїми близькими.

    2800 грн.
    120 хвилин2800 грн.
    Фото, Дитяче день народження в Logikum
     3 відгуки

     Подарунковий сертифікат на дитяче день народження в Logikum включає в себе організацію святкового банкету, оформлення приміщення, ігри, конкурси та майстер-класи. Дітям обов'язково сподобається а друзі іменинника оцінять

     2400 грн.
     70 хвилин2400 грн.
     56 відгуків

     Відмінні ціни на стрибки з парашутом Static Line. Висота 1000 метрів, недалеко від Києва, на Чайці. Залиште страхи позаду, вирішуйтесь на вчинок, яким будете пишатися.

     3000 грн. 3500 грн.
     1 учасник3000 грн.3500 грн.
     2 учасника6000 грн.7000 грн.
     Фото, Лазертаг з друзями 8-людей
      3 відгуки

      Низькі ціни на лазертаг з друзями 8-людей. Спеціально для любителів активного відпочинку. Принесіть перемогу своїй команді, випробуйте гримучу суміш азарту, екстриму та яскравих вражень.

      2800 грн.
      8 учасників2800 грн.
      6 учасників2100 грн.
      Фото, Екскурсія в парк «Отрохи та Беремицьке» для двох
       1 відгук

       Екскурсія в парк «Отрохи та Беремицьке» для двох - це ландшафтний парк і парк дикої природи в одній подорожі. Всього в 100 км від Києва є два унікальних природних об'єкта, тому виїжджаємо якомога раніше і насолоджуємося подорожжю.

       2200 грн.
       2 учасника2200 грн.
       1 учасник1100 грн.

       Найкращі підбірки для вас

       підбірка вражень
       Враження для великої компанії
       підбірка вражень
       Готуйте з преміальними шеф-кухарями
       підбірка вражень
       Екстремальні вихідні
       підбірка вражень
       Spa і масажі
       підбірка вражень
       Розваги для всієї сім’ї