• Ще не працює

Квест-кімната Космічне вторгнення

Учасників

4 учасника

Тривалість

60 хвилин

Вік

Доступно з 14 років

Дія сертифікату

6 місяців

1000 грн.
Не актуально
УчасниківТривалість

4 учасника60 хвилин 1000 грн.

4 учасника60 хвилин 1000 грн.

Опис враження

Пройшла ще одна тисяча років. На Землі вичерпалися всі природні ресурси. Існування людства знаходиться під серйозною загрозою. Тоді вчені виявили нову планету, придатну для життя людей, під назвою Егіда-7. Планету необхідно підготувати до масового заселення, і тому туди відправляється група космонавтів на космічному кораблі «Ишимура». Все йшло за планом, однак за місяць до початку старту колонізації, сталося незрозуміле. Члени екіпажу корабля «Ишимура» перестають виходити на зв'язок із Землею. Таким чином приймається рішення, відправити останню підготовлену групу космонавтів, що б ті з'ясували що ж сталося з космічним судном «Ишимура». Однак до того, що вони побачили, прибувши на судно, підготуватися не можна ... Квест кімната «Космічне вторгнення» в Києві створена за мотивами відомої комп'ютерної гри «Dead Space». Але якщо вам не знайома ця гра, при цьому ви цінитель тематичних космічних пригод - не впадайте у відчай, ви зможете впоратися із завданнями без знань сюжету гри. Квест «Космічне вторгнення» вам запам'ятається тематичною обстановкою, антуражем, музичним супроводом, звуками, занурюють в таємничу атмосферу далекого непізнаного космосу, який приховує в собі небезпеку. У квест кімнаті «Космічне вторгнення» завдяки продуманій до дрібниць атмосфері фантастичного сюжету і технологічним загадкам, ви поринете в атмосферу драйву і нагнітальної тривожності від коридорів космічного шаттла, який тільки здається порожнім ... Квест кімнату «Космічне вторгнення» можливо відвідати в англомовній версії.

Враження включає

 • Проходження квесту Космічне вторгнення (рівень вище середнього \ складний (гравці можуть вибрати на якому проходитимуть)
 • Обмеження за віком - до 14 років в присутності дорослого

Місце проведення

м. Контрактова площа, вул. Притисько-Микільська, 2

Питання по враженню

Кому не рекомендується грати? Детальніше...Приховати
Не рекомендується особам, які мають медичні протипоказання для перебування в замкнутому просторі, в тому числі хронічні захворювання серця і нервово-психічні розлади.Також не рекомендується вагітним.

Як це працює

Обрати враження

Додайте від 1 до 5 вражень в набір

Оформити замовлення

Оберіть спосіб оплати і доставки

Оберіть подарунок

Подаруйте враження в коробці або в електронному вигляді.

Як скористатись

Активувати сертифікат

Виберіть одне найцікавіше враження з подарунка

Активація враження

Активуйте сертифікат на сайті або по телефону, на зручну дату і час

Готово

Отримайте яскраві враження

4 відгуки про Квест-кімната Космічне вторгнення

 • Никита
  29 жов 2021

  Интересная комната. Очень атмосферно и интересные загадки

  29 жов 2021
 • Марк
  18 сер 2021

  Крутой квест, были с друзьями и нам очень понравилось. Для прохождения нужно было быстро включаться и быть настоящей командой. Крутая идея, чтобы вечело провести время.

  18 сер 2021
 • Яна
  15 січ 2020

  Обожаю тематику космических приключений! Квест такой таинственный и загадочный, комната будто наполнена атмосферой космоса. Понравились сами задание, сложные но во всем есть логика, хорошо что можно было неограниченно пользоваться подсказками.Спасибо родителям за этот подарок!

  15 січ 2020
 • Артур
  03 гру 2019

  Мы с друзьями очень любим фентези и решили сходить на данный квест. Остались очень довольны! Интересные задания и загадки. Все было супер!

  03 гру 2019

Найкращі підбірки для вас

підбірка вражень
Враження для великої компанії
підбірка вражень
Готуйте з преміальними шеф-кухарями
підбірка вражень
Екстремальні вихідні
підбірка вражень
Spa і масажі
підбірка вражень
Розваги для всієї сім’ї