• Ще не працює

Політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох 20-хвилин

Учасників

3 учасники

Тривалість

20 хвилин

Погодні умови

Залежить від погоди

Актуально

Актуально цілий рік

Вік

Доступно з 6 років

Вага

до 220 кг.

Дія сертифікату

6 місяців

Вагітним

Не рекомендується вагітним

Зріст

до 200 см.

Одяг

Форма одягу - зручна

3200 грн.
Не актуально
УчасниківТривалість

3 учасники20 хвилин3200 грн.

3 учасники20 хвилин3200 грн.

Опис враження

Політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин)

Вибрати подарунок для компанії друзів або цілої сім'ї зазвичай найскладніше. Але подарунковий сертифікат на політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин) вирішить цю проблему! Подароване враження викличе величезну бурю емоцій і запам'ятається одержувачам такого подарунка на все життя!

Політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин): як це буде? 

Політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин) в Україні буде включати:

● По прибуттю на місце проведення польоту - знайомство з особливостями літака і з пілотом.

● Сам політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин) в Києві, в процесі якого один з присутніх зможе випробувати себе в якості другого пілота.

● Злітати і садити літак буде тільки перший пілот.

Відповіді на популярні питання

Найбільш поширеними питаннями, пов'язаними з цим враженням, є:

● Чи можлива емоція в подарунок - політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин) взимку? Відповідь: так, можлива, але важливо, щоб злітно-посадкова смуга не була обледенілою, не було опадів і сильного бічного вітру.

● Скільки буде коштувати такий подарунок? Відповідь: ціна польоту на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох (20 хвилин) цілком доступна для людей навіть з невисоким рівнем доходу.

● Де буде проводитися політ? Відповідь: в селі Гоголів Київської області.

У будь-якому випадку, такий подарунок точно буде відрізнятися від тих, які будь-хто з присутніх отримував раніше. А в сюрпризі важлива унікальність!

Враження включає

 • Прибуття на місце і знайомство з пілотом
 • Політ на літаку в якості пасажирів над Київською областю
 • Включена можливість пілотування літака в якості другого пілота, виключаючи зліт і посадку. Така можливість передбачена тільки для 1 пасажира
 • У разі погіршення погодних умов - політ може бути скасований навіть після прибуття на аеродром

Місце проведення

Київська обл, с. Гоголів

Питання по враженню

Чи можливо політати взимку? Детальніше...Приховати
Польоти проводяться цілий рік при сприятливих погодних умовах (відсутність опадів, бічного вітру і т.д.)
В який день тижня можна здійснити політ? Детальніше...Приховати
Польоти проводяться у вихідні дні (субота та неділя)
Які умови вважаються сприятливими для польотів? Детальніше...Приховати
Відсутність опадів, грози і бокового вітру, обмерзання злітної смуги в зимову пору року.
Як можна дістатися до аеродрому на громадському транспорті? Детальніше...Приховати
До аероклубу можна дістатися на маршрутному таксі №335 сполученням «Автостанція "Дарниця"» - с. Русанов, яке зупиняється біля станцій метро «Чернігівська» і «Лісова». У населеному пункті Гоголів зупинка на вимогу - «Аероклуб» (42-й км)

Як це працює

Обрати враження

Додайте від 1 до 5 вражень в набір

Оформити замовлення

Оберіть спосіб оплати і доставки

Оберіть подарунок

Подаруйте враження в коробці або в електронному вигляді.

Як скористатись

Активувати сертифікат

Виберіть одне найцікавіше враження з подарунка

Активація враження

Активуйте сертифікат на сайті або по телефону, на зручну дату і час

Готово

Отримайте яскраві враження

41 відгук про Політ на літаку Piper PA-28 Cherokee для трьох 20-хвилин

 • Павел Кудояр
  Павел Кудояр
  22 лют 2022

  В этот раз решил попробовать себя в роли второго пилота самолета Piper PA-28 Cherokee. Карета Dmitry Popov доставила нас к аэродрому “Гоголев” Aerodrom Gogolev, который находится в 35-и км от Киева, а оптика Alvina Okhotnikova предоставила возможность сохранить моменты впечатления и поделиться с вами. И так, по прибытию я набрал пилота: “- Здравствуйте! Мы подъехали, стоим на парковке.” “- Поднимайтесь по лестнице на 2-ой этаж, внизу собаки, но вы не бойтесь их - они добрые!” Так и было, собаки приветливо встречали нас авиационным лаем. Заполнив бумаги и познакомившись с персоналом аэродрома, мы растворились в атмосфере зала, наполненного предвкушением полёта. По команде пилота Александра, поместив за пазуху спокойный энтузиазм, мы высыпались из здания к рулежной дорожке. Затем мы по очереди вскарабкались по правой части крыла в “железную птичку” и нарядились в авиагарнитуры для голосовой радиосвязи. Выполнив предполетную проверку и сказав стандартную фразу “От винта!”, пилот повысил наш общий уровень адреналина. Мы оторвались от взлетной полосы и плавно, но уверенно набрали 300-400 метров высоты. “Основным блюдом” был маршрут вокруг села. Я смог поуправлять самолетом, меняя направление и высоту полета. Самолет послушно менял своё положение в пространстве, реагируя на повороты штурвала. Сделав круг, мы убавили высоту и резво пролетели в 10-и метрах над уровнем полосы. В пути на прежний эшелон нам преподнесли комплимент от шеф-пилота. С помощью резкого набора высоты, последующего сбрасывания оборотов двигателя и щепотки магии наши грешные организмы так и норовило оторвать от кресел и мы на пару секунд ощутили состояние невесомости. Потом мы накренялись то влево, то вправо, что вызывало неуёмный восторг и приводило в тонус вестибулярный аппарат. На “десерт” была мягкая посадка, завершающая наш 20-минутный полёт. Потом мы снова расположились в зале здания аэродрома, дабы выпить чаю и перекусить яйцом в лаваше. Возле нашего стола повадилась ошиваться пожилая авиационная собака Берта, во взгляде которой читались молитвы поделиться с ней лакомством. Мы не решились дать ей лаваш на пробу, к тому же местные в зале попросили нас её не кормить, потому что “она и так как бочка”. Затем собака подбежала к уже знакомому мужчине и он угостил её колбасой, как тут Alvina Okhotnikova поинтересовалась: “- А что, ей лаваш нельзя, а колбасу можно?”, на что последовал ответ: “ну конечно, как можно жить без колбасы?” По итогу опыт полёта на легком самолете и возможность им управлять оставили приятные впечатления. А вот авиагарнитура оставила у меня на голове ирокез в виде гребня волны цунами. Приходите в небо, друзья, оно того стоит! Спасибо Диме, Альвине, пилоту Александру и магазину подарочных сертификатов Donum, которые помогли осуществить одну маленькую мечту. «Однажды вкусив полёт, ты всегда будешь ходить по земле с глазами, обращёнными к небу, – ибо ты уже был там и тебя неудержимо тянет туда вернуться» – Леонардо да Винчи

  22 лют 2022
 • Виктория Гришко
  Виктория Гришко
  16 лют 2022

  Мы летали на самолете над Киевом. Все очень понравилось. Пилот Александр супер! Всем рекомендую. Незабываемые впечатления!

  16 лют 2022
 • Виктория
  14 лют 2022

  очень понравилось, пилот супер!

  14 лют 2022
 • Виктория Самолётова
  Виктория Самолётова
  29 лис 2021

  Подарила мужу на день рождения «Полет на самолете Piper PA-28 Cherokee» втроём с правом управления. Муж сказал,что это лучший подарок в его жизни)). Масса эмоций за 20 минут полёта! Очень весёлый пилот Александр. Рекомендую 👍

  29 лис 2021
 • Вікторія
  26 лис 2021

  Дуже сподобалось літати на літаку - ще й по керувати дали. Дякую пілоту Андрію за приємний політ

  26 лис 2021

Схожі враження

16 відгуків

Низькі ціни на політ на літаку Atec 321 Faeta. Цілих 20 хвилин в кабіні спортивного ультралайта. Кращий огляд околиць і пейзажів. Замовляйте подарунковий сертифікат і вперед за враженнями.

2500 грн.
67 відгуків

Замовити 20 хвилинний політ на літаку Cessna 172. Запаморочлива екскурсія для любителів адреналіну. Здивуйте своїх близьких, підготуйте неймовірний сюрприз до очікуваного свята.

3000 грн.
19 відгуків

Політ на літаку Cessna 172 з Києва в Міжгір'ї для двох - це ідеальний подарунок для рідних і близьких людей. Пролетіти над самим Київським морем, побачити зелений парк Міжгір'я і насолодитися прекрасним видом з висоти.

не активно
4 відгуки

Подарункові сертифікати на політ на літаку завжди будуть актуальними у наш час. Подаруйте враження та найкращі емоції. Замовте цікаву та незвичайну подорож, здивуйте рідних оригінальним подарунком.

4000 грн.
7 відгуків

Подарунковий сертифікат на парний політ на літаку Аеропракт для двох. Можливість заявити своїй половинці про ніжні почуття, або драйвово провести час з другом. Ви зможете летіти одночасно поруч але в різних літаках.

4200 грн.
3 відгуки

Політ на літаку Piper 28 Arrow для трьох 20-хвилин - це можливість отримати незабутні враження та розділити їх з близькими людьми. Подаруйте відчуття щастя та радості.

3000 грн.
7 відгуків

Пілотування літака Cessna 150 - це ідеальний подарунок для тих хто мріє про політ. Перед початком повітряної подорожі щасливчику проведуть інструктаж. Виключаючи зліт і посадку буде можливість взяти управління літака на себе.

3400 грн.
6 відгуків

Екстремальний політ з фігурами вищого пілотажу на літаку ЯК-52. Розвага для сміливих чоловіків. Під час польоту пілот виконає фігури вищого пілотажу: штопор, піке, петля, переворот, бочка, напівбочка, бочка штопорна.

4000 грн.

Найкращі підбірки для вас

підбірка вражень
Враження для великої компанії
підбірка вражень
Готуйте з преміальними шеф-кухарями
підбірка вражень
Екстремальні вихідні
підбірка вражень
Spa і масажі
підбірка вражень
Розваги для всієї сім’ї